Kierownik Zakupów / Purchasing Manager

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy Kandydatów z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem i znajomością rynku w branży produkcyjnej (obszar przemysłowy)

Informacje o kliencie

Rekrutacja dla Klienta - lidera w branży , który stale rozwija swoją ofertę produktową. Zespół zakupowy tworzą specjaliści, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy osiągają sukcesy w branży. Firma oferujemy stabilne zatrudnienie, szkolenia i rozwój zawodowy.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Zakupów, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie i rozwijanie strategii zakupowej w firmie. Osoba ta będzie zarządzać zespołem specjalistów ds. zakupów oraz dbać o zapewnienie optymalizacji kosztów zakupów, utrzymywanie relacji z dostawcami oraz nadzorowanie procesu zaopatrzenia materiałowego. Kierownik Zakupów będzie również odpowiedzialny za rozwijanie nowych kanałów zaopatrzenia i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie zakupów.

Profil kandydata

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale zakupów
  • Bardzo dobra znajomość rynku i dostawców w branży produkcyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem specjalistów ds. zakupów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem lub logistyką)
  • Umiejętności negocjacyjne oraz analityczne myślenie
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Stabilną pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia i udziału w projektach
  • Pracę w zespole specjalistów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page