Kierownik Zakładu

Michael Page

Tychy, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika Zakładu będzie odpowiedzialna za nadzór nad operacjami produkcyjnymi, w tym planowanie, organizację i kontrolę procesów produkcyjnych oraz zarządzanie zespołem pracowników w zakładzie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z obszaru tworzyw sztucznych.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie codziennymi operacjami zakładu produkcyjnego, zapewniając efektywność procesów i osiąganie celów produkcyjnych,
  • Planowanie produkcji i optymalizacja procesów w celu zwiększenia wydajności i redukcji kosztów,
  • Monitorowanie jakości produkcji i wprowadzanie działań korygujących, aby zapewnić spełnienie wymagań klientów,
  • Zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa, higieny i zgodności z przepisami,
  • Zarządzanie relacjami z dostawcami i optymalizacja łańcucha dostaw,
  • Analiza danych dotyczących produkcji i raportowanie wyników, identyfikowanie obszarów do doskonalenia i wdrażanie odpowiednich strategii.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym lub podobnej roli,
  • Zdolność do efektywnego zarządzania zespołem, doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność rozwiązywania problemów.
  • Silne umiejętności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją,
  • Zrozumienie procesów produkcyjnych, optymalizacji kosztów i doskonalenia operacji,
  • Znajomość standardów bezpieczeństwa i przepisów obowiązujących w branży,
  • Umiejętność analizy danych i raportowania wyników,
  • Znajomość narzędzi zarządzania produkcją (np. Lean Manufacturing, Six Sigma),
  • Wykształcenie wyższe związane z zarządzaniem, inżynierią produkcji lub pokrewnymi dziedzinami
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu,
  • Dostęp do szkoleń i programów rozwojowych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Tychy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page