Kierownik Zakładu Produkcyjnego

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowego producenta będącego liderem w swojej branży poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Zakładu ProdukcyjnegoMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Wdrażanie procedur produkcyjnych
  • Inicjowanie i realizacja projektów inwestycyjnych
  • Zarządzanie zespołem kilkudziesięciu osób, w tym; Kierownik Produkcji, Kierownicy Liniowi, dział logistyki, dział jakości
  • Nadzór nad procesami planowania produkcji i ścisła współpraca z managerami  Pionu Sprzedaży w tym zakresie
  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego i utrzymania ruchu
  • Planowanie i nadzór nad budżetem oraz kosztorysowanie
  • Odpowiedzialność za obszar BHP i OŚ na terenie podległego zakładu produkcyjnego
  • Aktywne wsparcie we wdrażaniu Lean Manufacturing w zakładzie i współpraca z Managerem ds. Lean w kształtowaniu kultury firmy opartej o Lean Management

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym zatrudniającym minimum 40 osób
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność zarządzania budżetem
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi
  • Wiedza na temat metodologii Lean Manufacturing
  • Mile widziana jest umiejętność prowadzenia audytu wewnętrznego.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania ludźmi

Firma oferuje:

  • Praca w nowoczesnym, mocno zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym międzynarodowej organizacji, będącej światowym liderem w swojej branży
  • Umowa o pracę
  • Auto służbowe, karta paliwowa
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie nauki języków obcych, szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • Przyjazne środowisko pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.