Kierownik Zakładu Produkcyjnego

Hays Poland

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Hays Poland

Dąbrowa Górnicza
NR REF.: 1164388

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży papierniczej poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kierownika Zakładu. W związku z rozszerzeniem swojej działalności w Polsce firma buduje nową fabrykę tektury falistej w Dąbrowie Górniczej.

 Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie Zakładem z pełną odpowiedzialnością za Bezpieczeństwo, Jakość, Koszty, Realizację planów produkcyjnych oraz rozwój podległego zespołu
  • Analiza problemów, planowanie akcji korygujących w celu zwiększania efektywności obszaru
  • Monitorowanie zużycia surowców i materiałów, podejmowanie działań korygujących w przypadku przekroczeń
  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • Aktywne uczestnictwo w programach usprawnień, 5S i innych usprawniających procesy, podnoszących bezpieczeństwo i ergonomię w obszarze, redukujących straty
  • Raportowanie wyników Zakładu
  • Ścisła współpraca z działami wspierającymi w celu efektywnego realizowania planu produkcyjnego
  • Rozwój podległego zespołu w celu podnoszenia kwalifikacji i elastyczności.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dobra znajomość technologii produkcji tektury falistej
  • Znajomość budowy maszyn produkujących tekturę falistą
  • Doświadczenie w obszarze przetwórstwa tektury falistej.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • Otwartą i przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozwoju poprzez specjalistyczne szkolenia i kursy
  • System nagród miesięcznych i kwartalnych
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków jego rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Świadczenia socjalne (dofinansowanie do świąt)
  • Program rekomendacji dla pracowników.
  • Możliwość udziału w wolontariacie pracowniczym na rzecz lokalnej społeczności
  • Możliwość dołączenia do Pracowniczych Planów Kapitałowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy