Kierownik Zakładu / Plant Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja specjalizująca się w produkcji spożywczej, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Zakładu / Plant ManagerMiejsce pracy: Szczecin
Główne zadania:
  • Efektywne zarządzanie małym zakładem produkcyjnym.
  • Organizowanie procesów produkcyjnych w sposób zapewniający osiąganie założonych celów biznesowych.
  • Zarządzanie pracą podległych pracowników, w tym dbałość o utrzymanie dobrych relacji oraz motywowanie podległego zespołu.
  • Bieżące kontrolowanie kosztów produkcji i podejmowanie działań optymalizacyjnych.
  • Kształtowanie procesów produkcyjnych, wdrażanie innowacji i usprawnień.
  • Sprawowanie kontroli nad kluczowymi projektami inżynieryjnymi oraz inwestycyjnymi.
  • Koordynowanie procesów jakościowych w ramach przyjętych standardów.
  • Nadzór nad wdrażaniem i egzekwowaniem procedur dotyczących BHP oraz ochrony środowiska
  • Reprezentowanie zakładu w kontaktach z dostawcami.
  • Kreowanie długofalowych rozwiązań zwiększających efektywność pracy zakładu.

Wymagania:

  • Doświadczenie zdobyte na podobnych stanowiskach w branży spożywczej (preferowana branża produkcji mrożonek, mięsna).
  • Wykształcenie wyższe o kierunku technicznym.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.
  • Znajomość standardów bezpieczeństwa typu IFS, BRC oraz ISO.
  • Potwierdzone sukcesy w optymalizowaniu procesów produkcyjnych.
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing.

Oferujemy:

  • Możliwość uczestnictwa w rozwoju nowego zakładu produkcyjnego.
  • Samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.