Kierownik Zakładu / Plant Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

lubelskie, lubelskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest renomowana firma i najszybciej rozwijający się producent w swojej kategorii w Europie, dla którego poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Zakładu / Plant ManagerMiejsce pracy: lubelskie
Główne zadania:
  • Efektywne zarządzanie kilkusetosobowym zakładem produkcyjnym
  • Organizowanie procesów produkcyjnych w sposób zapewniający osiąganie założonych celów biznesowych
  • Zarządzanie pracą podległych pracowników, w tym dbałość o utrzymanie dobrych relacji oraz motywowanie podległego zespołu
  • Bieżące kontrolowanie kosztów produkcji i podejmowanie działań optymalizacyjnych
  • Kształtowanie procesów produkcyjnych, wdrażanie innowacji i usprawnień
  • Sprawowanie kontroli nad kluczowymi projektami inżynieryjnymi
  • Koordynowanie procesów jakościowych w ramach przyjętych standardów
  • Nadzór nad wdrażaniem i egzekwowaniem procedur dotyczących BHP oraz ochrony środowiska
  • Reprezentowanie zakładu w kontaktach z dostawcami
  • Kreowanie długofalowych rozwiązań zwiększających efektywność pracy zakładu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku technicznym
  • Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w zarządzaniu zakładami produkcyjnymi powyżej 500 osób
  • Potwierdzone sukcesy w optymalizowaniu procesów produkcyjnych
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

Oferujemy:

  • Motywujące wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny pakiet premiowy
  • Samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy
  • Zróżnicowane elementy systemu benefitów
  • Możliwość pracy w intensywnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.