Kierownik z uprawnieniami energetycznymi, atrakcyjne warunki!

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

Jeśli:

• Posiadasz uprawnienia gr. 1 oraz gr. 2

• Pracujesz lub pracowałaś/-eś w branży elektrycznej, energetycznej przy produkcji ciepła

• Zarządzasz lub zarządzałaś/-eś grupą pracowników

A także chciałbyś/-abyś:

• Pracować jako Kierownik Zmiany

• Zarabiać 5000 zł netto podstawy + premie miesięczne

• Mieć możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej

• Pracować na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)

Aplikuj! Czekamy tylko na Ciebie!

U nas zajmiesz się:

Nadzorem pracy elektrociepłowni

Zarządzaniem grupą pracowników

Zainteresowana/-y? Zgłoś się i pracuj w systemie 12-godzinnym, gdzie co 2 dni masz także 2 dni wolne!

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
7.000,00 zł - 7.100,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
premie miesięczne
Praca Energetyka , Praca Inżynieria , Praca Kadra zarządzająca