Kierownik Utrzymania Ruchu

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Propozycja zawodowa dla osób, które posiadają doświadczenie w zarządzaniu działem utrzymania ruchu, chcących rozwijać się w międzynarodowej organizacji.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z branży opakowaniowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań

Opis stanowiska

  • Koordynowanie prac oraz zarządzanie zespołem działu Utrzymania Ruchu,
  • Wdrażanie i realizacja projektów związanych z maintenance oraz działaniami prewencyjnymi, implementacja rozwiązań TPM na podległym obszarze,
  • Planowanie dostaw części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych,
  • Wsparcie inżynieryjne dla instalacji zakładu, w tym planowanie, zakup, instalacja i uruchomienie nowych maszyn,
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi, dostawcami,
  • Współudział w realizacji inwestycji i modernizacji urządzeń.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu na pokrewnym stanowisku, mile widziana znajomość branży opakowaniowej, poligrafii,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Praktyczna znajomość metodologii Lean Manufacturing,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, proponowaniu i wdrażaniu działań zapobiegawczych mających usprawnić produkcję.

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju wraz ze wzrostem firmy, szkolenia,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Wdrożenie i wsparcie specjalistów, zespołu.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page