Kierownik Utrzymania Ruchu

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Propozycja zawodowa dla osób posiadających doświadczenie w zarządzaniu obszarem Utrzymania Ruchu, chcących się rozwijać w międzynardowej organizacji z branży FMCG.

Informacje o kliencie

W związki z intensywnym rozwojem wewnętrznych struktur dla naszego Klienta, globalnej organizacji z branży FMCG szukamy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań

Opis stanowiska

  • Kierowanie zespołem, wsparcie i koordynacja pracy mechaników, elektryków, automatyków,
  • Nadzór nad zapewnieniem ciągłości produkcji, monitorowanie kluczowych wskaźników na podległym obszarze,
  • Analiza awarii, przestojów, uczestniczenie w inicjatywach na rzecz stałego doskonalenia, których celem jest opracowywanie lub aktualizowanie standardów (zależnie od potrzeb), prowadzenie działań prewencyjnych,
  • Koordynowanie projektów w obszarze utrzymania ruchu (wdrożenie systemu CMMS, reorganizacja warsztatu elektrycznego, rozwój sytemu magazynowania części zamiennych),
  • Tworzenie i kontrolowanie realizacji budżetu działu technicznego, projekty optymalizacyjne,
  • Dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na podległym obszarze.

Profil kandydata

  • Ponad 3-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem inżynierskim w branży FMCG,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria przemysłowa, elektryczna, mechanika i budowa maszyn lub kierunki pokrewne),
  • Znajomość metodyki WCM w obszarze autonomicznego i prewencyjnego utrzymania ruchu,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Wysokie umiejętności analityczne i organizacyjne.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
  • Bogaty pakiet benefitów,
  • Udział w międzynarodowych projektach, związanych z rozwojem fabryki według standardów WCM
  • Wymianę doświadczeń z ekspertami w Polsce i całej Europie.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page