Kierownik Utrzymania Ruchu

Michael Page

Oleśnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Kierownika Utrzymania Ruchu, który będzie zarządzał zespołem ok. 10 osób i raportował do Site Engineering Managera. Jest to nowa rola w strukturze firmy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna ulokowana w Oleśnicy, która w ostatnim czasie rozbudowała część produkcyjną.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie najwyższej dostępności maszyn i części zamiennych
  • Przestrzeganie przepisów i zasad dotyczących bezpieczeństwa
  • Terminowa realizacja planów prewencyjnych i predykcyjnych oraz skuteczna reakcja na nieplanowane awarie (SAP),
  • Wspieranie zespołu przy rozwiązywaniu problemów
  • Wspieranie w implementacji i przestrzeganiu standardów firmy
  • Kierowanie zespołem techników utrzymania ruchu i inżynierów automatyków
  • Planowanie prac zespołu w systemie SAP

Profil kandydata

  • Znajomość mechaniki i elektryki z podstawami automatyki (podstawy programowania PLC) - co najmniej 5 letnie doświadczenie
  • Wykształcenie wyższe, inżynier elektryk( lub podobne)
  • Doświadczenie w koordynowaniu dostawców zewnętrznych
  • Dobra znajomość j. angielskiego - na poziomie B2
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - mile widziane
  • Znajomość wskaźników OEE
  • Umiejętność nadawania priorytetów
  • Uprawnienia SEP E1,D1
  • Mile widziane doświadczenie z systemem SAP

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Czynny udział w rozbudowie zakładu i zespołu utrzymania ruchu
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych i projektów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Oleśnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page