Kierownik Utrzymania Ruchu

Michael Page

Legnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej z branż Automotive zlokalizowanej w okolicy Środy Śląskiej / Legnicy szukamy osoby na stanowisko Kierownika Utrzymania Ruchu, która będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie zespołem Utrzymana Ruchu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem Utrzymania Ruchu
  • Nadzór oraz zapewnienie bezpiecznego i poprawnego funkcjonowania urządzeń
  • Planowanie pracy, planowanie zadań, przygotowywanie planów rozwojowych podległych pracowników
  • Planowanie i monitorowanie kosztów podległego obszaru
  • Zapewnianie skutecznego usuwania awarii wraz z pełną analizą przyczyn oraz wdrażanie akcji korygujących w podległych obszarach
  • Analiza powtarzających się awarii
  • Definiowanie celów oraz monitorowanie wskaźników działu utrzymania ruchu
  • Wprowadzanie skutecznych działań w przypadku odchyleń od zdefiniowanych celów
  • Doświadczenie we wdrażaniu TPM
  • Analizowanie trendów awaryjności oraz definiowanie akcje korygujących i prewencyjnych.
  • Tworzenie oraz optymalizacja planów i procedur utrzymania ruchu (prewencja oraz reakcja)
  • Zapewnianie przeprowadzenia wymaganych inspekcji, konserwacji i przeglądów
  • Zapewnianie organizacji prac podległego obszaru zgodnie z wymaganiami prawnymi oraz wewnętrznymi procedurami i zasadami
  • Definiowanie i wdrażanie strategii utrzymania ruchu.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( min. 3 letnie) i zarządzaniu zespołem, w firmie z branży produkcyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia energetyczne E1/2/3 D1/2/3
  • Znajomość prawa pracy (czas pracy, przepisy ogólne) oraz znajomość przepisów UDT
  • Praktyczna znajomość programu SAP
  • Doświadczenie w implementacji standardów 5S, TPM
  • Praktyczna umiejętność przeprowadzania analiz i wdrażania działań korygujących
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość standardów jakościowych
  • Umiejętność zarządzania projektami

Oferujemy

  • Program Wsparcia Pracowników EAP
  • opieka medyczna VIP
  • karta Lunch Pass
  • pakiety darmowych ubezpieczeń
  • dofinansowanie karty MultiSport
  • programy rozwojowe i szereg bezpłatnych szkoleń on-line
  • work life balance
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Legnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page