Kierownik utrzymania ruchu

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Nasz klient, stabilne i prężnie działające przedsiębiorstwo zatrudni pracownika na stanowisko:

Koordynatora ds. technicznych

Miejsce pracy: Kalisz woj. wielkopolskie.

Stawka: 7800-8000 brutto/msc.

Zadania:

·         Kierowanie obsługą obiektu i wykonywanie protokołów wspólnie z technikami,

·         Wsparcie techników w razie awarii oraz kontrola pracy techników i serwisantów,

·         Współpraca z administracją i przygotowywanie ofert dla administracji,

·         Prowadzenie archiwum  dokumentacji technicznej i nadzór nad obiegiem,

·         Współpraca z dostawcami oraz tworzenie raportów.

Wymagania

·         Doświadczenie – mile widziane, ważna dla nas jest dokładność, systematyczność i umiejętność pracy z dokumentacją,

·         Wykształcenie zawodowe/średnie: elektryk, technik elektryk, technik automatyk bądź pokrewne,

·         Świadectwo kwalifikacyjne G1 E+D (energetyczne) - eksploatacja, dozór.

Gwarantujemy:

·         Stałe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         Pracę od poniedziałku do piątku – jedna zmiana w godz. 7-15,

·         Narzędzia oraz odzież roboczą.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy