Kierownik Utrzymania Ruchu

Moltton

Gliwice, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie działem Utrzymania Ruchu i Infrastruktury w zakładzie produkcyjnym należącym do międzynarodowego koncernu produkcyjnego
  • Odpowiedzialność za utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń oraz infrastruktury zakładu
  • Planowanie przeglądów prewencyjnych, rozwijanie systemu badań stanu maszyn oraz zarządzanie częściami zamiennymi
  • Skuteczne zarządzanie zespołem - planowanie pracy, delegowanie zadań i rozliczanie z ich realizacji
  • Dbanie o ciągły rozwój i motywację podległego zespołu
  • Nadzorowanie firm zewnętrznych na terenie zakładu
  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu nowych projektów
  • Prowadzenie, opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Monitorowanie kosztów i zarządzanie budżetem związanym z utrzymaniem ruchu zakładu
  • Dbałość o dokumentację maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Minimum 6 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki i pneumatyki
  • Praktyczna umiejętność eksploatacji i konserwacji maszyn
  • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą zakładu
  • Wysoki stopień komunikatywności oraz umiejętność zarządzania zespołem

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych
  • Duże możliwości rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy