Kierownik Utrzymania Ruchu

Talent Partners

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. KURG/12105

Najważniejsze obowiązki:

  • budowanie i rozwijanie systemu utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych oraz urządzeń, a także instalacji,
  • planowanie przeglądów prewencyjnych maszyn i instalacji w zakładzie,
  • rozwijanie systemu badań stanu maszyn,
  • rozwijanie efektywnego systemu gospodarki częściami zamiennymi do maszyn i urządzeń,
  • planowanie i organizowanie zadań podległemu zespołowi oraz koordynowanie działań utrzymania ruchu,
  • podnoszenie kwalifikacji pracowników i zapewnienie odpowiedniego poziomu wiedzy i umiejętności,
  • nadzorowanie firm zewnętrznych na terenie zakładu,
  • uczestnictwo we wdrażaniu nowych projektów,
  • reprezentowanie firmy wobec urzędów państwowych (UDT, Straż Pożarna), dostawców mediów,
  • prowadzenie, opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad kosztami utrzymania ruchu,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą zakładu produkcyjnego,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki i pneumatyki,
  • wiedza z zakresu automatyki i sterowania, procesów produkcyjnych oraz zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu,
  • wiedza z zakresu zasad eksploatacji i konserwacji maszyn,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • stabilne zatrudnienie,
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz warunki zatrudnienia,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • liczne dodatki, benefity i pakiet socjalny.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca