ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kierownik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Elbląg, Bartoszyce, Olsztyn, Lidzbark, Mrągowo

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Finansowanie nauki języków obcych oraz szkoleń
  • Samodzielne, decyzyjne stanowisko
  • Przyjazna atmosfera i praca w zgranym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz kompetencji

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowani są absolwenci wyższych uczelni technicznych o specjalnościach elektryka, energetyka, mechanika
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 20 osób.
  • Znajomość zagadnień z zakresu zasad i prowadzenia eksploatacji urządzeń
    i instalacji technologicznych oraz energetycznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office oraz oprogramowania AutoCad
  • Kwalifikacje do eksploatacji urządzeń energetycznych (mile widziane)
  • Umiejętność łączenia kompetencji technicznych z umiejętnościami z zakresu zarządzania oraz podejmowania decyzji także w sytuacjach awaryjnych
  • Umiejętności analityczne i numeryczne

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Stały nadzór nad instalacjami i wyposażeniem zakładu, urządzeniami transportu technologicznego w celu zapewnienia ich sprawności, minimalizowania nieplanowanych postojów oraz poszukiwania możliwych rozwiązań i usprawnień
  • Zarządzanie zespołem pracowników, rozwój ich kompetencji i umiejętności
  • Planowanie harmonogramu przeglądów prewencyjnych, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń
  • Analiza przyczyn powstawania awarii, wdrażanie działań zapobiegawczych
  • Zapewnienie narzędzi, części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych
  • Nadzór i prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Koordynowanie projektów oraz udział w działaniach związanych z optymalizacją procesów technologicznych, utrzymania maszyn i urządzeń, wsparcie produkcji, rozwiązywanie bieżących problemów na produkcji
  • Odpowiedzialność za aspekty prawne działu utrzymania ruchu (UDT, ochrona środowiska, bhp, kwalifikacje dodatkowe pracowników).
  • Tworzenie oraz aktualizacja procedur oraz instrukcji eksploatacji instalacji, maszyn
    i urządzeń odpowiedzialność za ich przestrzeganie

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy