Kierownik Utrzymania Ruchu

Hays Poland

Dzierzoniów, dolnośląskie

Hays Poland

Dzierzoniów
Dzierzoniów
NR REF.: 1153369

Obowiązki i zadania na tym stanowisku:
  • Proponowanie planów konserwacji zapobiegawczej i działań naprawczych, zapewnienie dostępności sprzętu oraz narzędzi
  • Koordynacja instalowania oraz naprawy parku maszynowego
  • Zarządzanie obiektem
  • Zarządzanie kontraktami w zakresie usług zewnętrznych (usługi sprzątania, techniczne, administracyjne i biurowe)
  • Zarządzanie zespołem oraz tworzenie strategii działu i planowanie jego działań
  • Realizowanie i rozwijanie polityki oraz strategii firmy, przy wykorzystaniu wiedzy technicznej
  • Szeroka współpraca z innymi działami firmy
  • Dogłębne zrozumienie kluczowych czynników biznesowych i wykorzystywanie ich w codziennej pracy do rozwoju obszaru
  • Proponowania różnych rozwiązań, rozwiązywanie problemów, proaktywne działanie na wielu obszarach

 Kwalifikacje/Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku, w środowisku produkcyjnym
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Ugruntowane umiejętności zarządzania projektami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, interpersonalne oraz organizacyjne
  • Zdolności przywódcze oraz proaktywne podejście
  • Zdolność do analizowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność planowania oraz raportowania wkaźników/wyników

 Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, powiększone o premie
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych i benefitów pozapłacowych
  • Dynamiczne, międzynarodowe miejsce pracy z możliwościami rozwoju
  • Pozytywną atmosferę pracy
  • Profesjonalne narzędzia pracy i elastyczny czas pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy