Kierownik Utrzymania Ruchu - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, globalnego lidera z branży produkcji spożywczej, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Kierownika Utrzymania Ruchu.

Kierownik Utrzymania RuchuMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Odpowiedzialność za zapewnienie ciągłości funkcjonowania maszyn i ruchu linii produkcyjnych,
  • Monitorowanie przebiegu prac i sprawności urządzeń,
  • Optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze Utrzymania Ruchu,
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników w podległym obszarze,
  • Kierowanie pracą działu Utrzymania Ruchu,
  • Tworzenie planu konserwacji i napraw maszyn oraz linii produkcyjnych,
  • Monitorowanie infrastruktury technicznej, opracowywanie harmonogramu okresowych przeglądów technicznych, analiza przyczyn i skutków awarii,
  • Dbanie i przestrzeganie standardów jakości/bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym, dogłębna znajomość zagadnień z zakresu funkcjonowania maszyn i ruchu linii produkcyjnych,
  • Ścieżka kariery od Specjalisty do Koordynatora/Managera (mile widziana),
  • Umiejętność zarządzania zespołem, motywowania oraz delegowania zadań,
  • Gotowość do współpracy z działami wewnętrznymi Firmy,
  • Otwartość na wdrażanie zmian, kwestionowanie statusu quo
  • Chęć dalszego rozwoju.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lokalnej jak i światowej,
  • Bogaty system benefitów oraz szkoleń,
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie własnych kwalifikacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.