Kierownik Utrzymania Ruchu // 10.000 zł // 1- zmiana

Gi Group Poland S.A.

Lubrza, lubuskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Lubrza
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń
  • Nadzór nad terminową realizacją planów przeglądów, konserwacji, napraw maszyn, urządzeń i instalacji
  • Skuteczne zarządzanie zespołem pracowników
  • Tworzenie i nadzorowanie budżetu działu technicznego
  • Zabezpieczenie, przekazywanie i właściwe przechowywanie dokumentacji technicznej
  • Ścisła współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu maszyn i urządzeń

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia min. 2 lata na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Dobrej znajomość mechaniki, elektryki, pneumatyki i automatyki
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i logicznego myślenia
  • Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o prace bezpośrednio z naszym Klientem
  • Wynagrodzenie od 8.000 do 10.000 zł brutto zależne od doświadczenia i posiadanych umiejetności
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku
  • Premię absencyjną
  • Premie świąteczne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Spotkania integracyjne
  • Parking dla pracowników

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.