Kierownik Utrzymania Obiektu

Michael Page

Żarów, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

  • Rewelacyjna szansa na rozwój kierowniczy w obszarze technicznego utrzymania dużego zakładu produkcyjnego (należącego do globalnej korporacji)
  • Zatrudnienie w strukturze znanej organizacji dostarczającej zintegrowane usługi Facilty Management

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest bardzo rozpoznawalna organizacja, która od ponad 20 lat dostarcza kompleksowe systemy w obszarze Facility Management. W tym momencie poszukuje doświadczonej osoby do jednego z obiektów przemysłowych na Dolnym Śląsku (Żarów).

Opis stanowiska

  • utrzymanie budynku (zakład przemysłowy) w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości
  • koordynowanie zespołem 20 - 25 pracowników
  • nadzór nad dokumentacją techniczną budynku i instalacji
  • utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji
  • nadzór nad podwykonawcami na obiekcie oraz kontrola jakości świadczonych usług (w tym: usługi sprzątające, logistyka odpadów, tereny zielone)
  • prowadzenie dokumentacji technicznej budynku i urządzeń - zapewnienie jej aktualności i kompletności
  • rygorystyczne przestrzeganie przepisów BHP oraz nadzór w tym zakresie nad podległymi pracownikami i podwykonawcami
  • kontrolowanie i aktualizowanie budżetu, kontrola przepływu faktur
  • monitorowanie prac i wsparcie merytoryczne pracowników
  • opracowywanie harmonogramu pracy podległych pracowników

Profil kandydata

  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: inżynieria, elektryka, budowa maszyn, elektrotechnika)
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą techniczną obiektów logistycznych przemysłowych, magazynowych
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w powyższym obszarze
  • uprawnienia SEP (E i D - bez ograniczeń)
  • znajomość zagadnień BHP, ISO
  • bardzo dobra znajomość instalacji technicznych i automatyki budynkowej
  • umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji z klientami, podwykonawcami, zarządcami budynków
  • dobra znajomość programu MS Office

Oferujemy

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • dobre warunki płacowe - adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy (+ system premiowy)
  • rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet socjalny ( prywatna opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej, dofinansowanie do urlopu)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Żarów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page