Kierownik Transportu

Akcja Job

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Grupa Akcja Job

LIBRA EUROPE - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 9778

dla swojego Klienta, jednego z wiodących operatorów logistyki, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

KIEROWNIK TRANSPORTU

Opis stanowiska:

Zakres zadań:

  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem
  • Realizowanie celów jakościowych i ekonomicznych Działu Transportu
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z przewoźnikami
  • Zakupy pojazdów z giełdy Trans
  • Minimalizacja ryzyk w realizacji dostaw do Odbiorców kanału nowoczesnego
  • Optymalizacja kosztów
  • Raportowanie i kontrola merytoryczna dokumentów księgowych

Od kandydata oczekujemy:

  • Min 2 letnie doświadczenie w branży transportowej na stanowisku kierowniczym
  • Zdolności analitycznego myślenia i ustalania priorytetów
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, wyniku finansowego i jakościowego
  • Inicjatywy wlasnej w zakresie optymalizacji mających na celu podnoszenie efektywności procesów transportowych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz osób podwladnych
  • Konsekwencji i umiejętności podejmownia decyzji
  • Dobrej znajomości MS Excel
  • Znajomości j. angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B2
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość Giełdy TRANS
  • znajomość metodologii Lean i/lub Kaizen

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • Pełne wdrożenie i przygotowanie do objęcia stanowiska
  • Udział w szkoleniach i kursach zawodowych
  • Realne możliwości rozwoju i pracę pełną wyzwań
  • Bogaty program benefitów pozapłacowych
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Niezbędne narzędzia pracy - lapto, telefon

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji danych jest Grupa Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job; dalej jako Akcja Job).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.