Kierownik Technologii Wtrysku

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

  • Światowy lider branży elektronicznej
  • Zarządzanie obszarem Technologii w obszarze produkcji wtryskowej i obtryskowej

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, światowego lidera branży elektronicznej, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Kierownik Technologii Wtrysku.

Opis stanowiska

  • Pełna odpowiedzialność za Dział Technologii Wtrysku,
  • Kontrola nad rozwiązywaniem problemów zgłaszanych przez produkcję,
  • Realizacja projektów inwestycyjnych w obrębie działu
  • Poszukiwanie potencjałów oszczędnościowych poprzez zmiany w technologii (optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych),
  • Weryfikacja realizacji projektów Kaizen w obszarze technologii,
  • Weryfikacja statusów i implementacja działań zgłoszonych do realizacji przez produkcję dla obszaru technologii,
  • Monitorowanie pracy podległego Zespołu, delegowanie zadań oraz ustalanie priorytetów realizowanych zadań
  • Nadzór nad procesem przeniesienia produkcji do kooperantów,
  • Wspieranie procesu wdrażania, przenoszenia nowych produktów, optymalizacji istniejących.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze technologii wtrysku (warunek konieczny),
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację,
  • Doświadczenie w obszarze optymalizacji produkcji,
  • Znajomość programu CAD,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.

Oferujemy

  • Praca w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Światowy lider branży elektronicznej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system szkoleń/kursów,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page