Kierownik Techniczny

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG zlokalizowanej we Wrocławiu szukamy osoby na stanowisko Kierownika Technicznego, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie obszarem infrastruktury, utrzymania ruchu i inwestycji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem technicznym - infrastruktura, utrzymanie ruchu, inwestycje
  • Utrzymanie ruchu urządzeń procesowych i konfekcjonujących
  • Gospodarka konserwacyjno - remontowa maszyn i urządzeń
  • Modernizacje linii produkcyjnych, relokacje maszyn z dostosowaniem infrastruktury
  • Utrzymanie infrastruktury: media, sieci, budynki, otoczenie zakładu gospodarka konserwacyjno - remontowa budynków i sieci
  • Udział w projektowaniu opakowań
  • Procesy zakupowe części zamiennych maszyn, wyposażenia budynków

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze związanym z zarządzaniem infrastrukturą / utrzymaniem ruchu w firmie produkcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG
  • Wysoka świadomość w zakresie przestrzegania przepisów BHP
  • Wysoko rozwinięte umiejętności, organizacyjne otwartość na nowe technologie, duża inicjatywa
  • Rozwinięte kompetencje liderskie, umiejętność organizacji pracy i skutecznego zarządzania i motywowanie zespołu
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Samochód służbowy
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o rozwiniętej kulturze organizacyjnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page