Kierownik Techniczny

Nowa Sól, lubuskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Nowa Sól
NR REF.: 1131033

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta żywności, rozwijającego swoją działalność w fabryce w woj. lubuskim, poszukujemy obecnie doświadczonych Kandydatów, którzy dołączą do struktur firmy na stanowisko Kierownika Technicznego.

Do zadań tej osoby należeć będzie tworzenie standardów i warunków do prawidłowej eksploatacji maszyn i urządzeń oraz zapewnienie ciągłości produkcji. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za nadzór nad instalacją, odbiorem, modernizacją i konserwacją maszyn, koordynowanie i nadzorowanie działań zapobiegawczych i naprawczych maszyn i urządzeń oraz kontrola kosztów napraw i produkcji. Do Twoich zdań będzie również należeć nadzór nad dokumentacją techniczno ruchową, dbałość o odpowiednie warunki pracy, zgodnie z bhp oraz wdrażanie zasad Lean Manufacturing i TPM. Do zakresu Twojej odpowiedzialności będzie należeć zarówno utrzymanie ruchu, infrastruktura jak i również nowe inwestycje.

Aby sprawdzić się na tym stanowisku, Kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe techniczne oraz min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu działem utrzymania ruchu, inwestycji i kierowania zespołem. Dodatkowo istotna jest znajomość maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego. Ważna będzie znajomość standardów TPM i Lean Manufacturing oraz standardów jakościowych. Klient oczekuje bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Nasz Klient, oprócz stabilnego zatrudnienia, oferuje atrakcyjne wynagrodzenie + premię, samochód służbowy, pakiet benefitów, możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, warsztaty i projekty oraz dodatkowe lekcje j. angielskiego.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.
Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania jedynie wybranych Kandydatów na to stanowisko.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Praca na produkcji , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Praca fizyczna