Kierownik Techniczny

Hays Poland

Lubelskie, lubelskie

Hays Poland

Lubelskie
Lubelskie
NR REF.: 1181356

Dla naszego Klienta z powiatu radzyńskiego szukamy Kierownika Technicznego.

Obowiązki:

  • Kierowanie pracą działu odpowiedzialnego za produkcję, warsztat i maszyny
  • Zarządzanie wykorzystaniem urządzeń, maszyn i innych zasobów rzeczowych w firmie
  • Zapewnienie efektywnego działania maszyn i urządzeń w firmie oraz obiektach, zwiększanie wydajności
  • Tworzenie procedur eksploatacji maszyn i odpowiedzialność za ich przestrzeganie
  • Analizowanie i minimalizowanie kosztów eksploatacji maszyn i wydajności produkcji
  • Badanie, rozwijanie i implementacja nowych metod usprawniających proces produkcji
  • Analizowanie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań technicznych, realizacja planów inwestycyjnych firmy długo i krótkoterminowych
  • Monitorowanie procesu technologicznego i zapewnienie przestrzegania dyscypliny technologicznej, wymogów BHP, PPOŻ., ochrony środowiska i czystości na stanowisku pracy przez pracowników
  • Działania dotyczące produkcji, utrzymania ruchu i innych obszarów zgodnie z obowiązującym zintegrowanym systemem zarządzania jakością zgodnie z normami BRC/IFS, PEFC/FSC oraz standardem etycznym SMETA
  • Kontrola jakości floty transportowej
  • Analiza i realizacja budżetu oraz podejmowanie decyzji dotyczących zakupów technicznych (elementów parku maszynowego i sprzętu, w tym części)
  • Wykonywanie drobnych bieżących napraw i zgłaszanie usterek służbom odpowiedzialnym

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia dokumentacji technicznej, deklaracji UE oraz nadzoru nad jej poprawnym formatem

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów (karta lunchowa, tzw. 13-tka, opieka medyczne, dofinansowanie do wypoczynku raz na dwa lata

Jeśli ta oferta jest odpowiednia dla Ciebie, kliknij "aplikuj" i prześlij nam swoje aktualne CV.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland