Kierownik Techniczny - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko :

Kierownik TechnicznyMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • nadzór na przeprowadzaniem inspekcji, konserwacji, napraw i przeglądów urządzeń, instalacji systemów technicznych budynku
  • przygotowywanie oraz rozliczanie budżetów związanych z utrzymaniem obiektu
  • nadzór prac związanych z usuwaniem usterek przez generalnego wykonawcę oraz zatwierdzanie protokołem wykonanych prac
  • nadzór nad podwykonawcami na oraz kontrola jakości świadczonych usług
  • nadzór nad dokumentacją techniczną budynku i urządzeń, zapewnienie ich aktualności i kompletności
  • przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ oraz nadzór w tym zakresie nad podległym pracownikami oraz podwykonawcami
  • nadzór nad firmami sprzątającymi i zajmującymi się terenem zewnętrznym
  •  udział w audytach i kontrolach wykonywanych przez organy wewnętrzne i zewnętrzne

Wymagania:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości podstaw prawa budowlanego
  • znajomość obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń
  • umiejętność kierowania zespołem technicznym oraz prowadzenia spraw administracyjnych zgodnie z procedurami
  • uprawnień min. SEP Gr. I i II E (mile widziane w zakresie dozoru)
  • samodzielności, komunikatywności, odpowiedzialności, umiejętności budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych

    Oferujemy:

  • umowę o pracę
  •     premie
  •     obiad za złotówkę
  •     pracę w trybie 1 zmianowym
  •     ubezpieczenie
  •     kartę MultiSport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.