Kierownik Techniczny - rekrutacja online

HRK S.A.

Chrzanów, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik TechnicznyMiejsce pracy: Chrzanów

Zadania:

  • prowadzenie zakładu zgodnie z obowiązującymi procedurami, decyzjami oraz przepisami BHP
  • planowanie, organizowanie oraz koordynowanie pracy podległych pracowników
  • realizacja bieżących celów spółki
  • nadzorowanie i bieżąca kontrola stanu technicznego zakładu, prowadzenie polityki remontowej
  • nadzorowanie terminowości przeglądów instalacji wewnętrznych jak i związanych ze sprawozdawczością środowiskową
  • kształtowanie polityki szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dla pracowników
  • tworzenie raportów pracy zakładu, zużycia materiałów i nakładów poniesionych
  • optymalizacja pracy zakładu

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne: mechanika, automatyka, mechatronika, elektryka
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu
  • umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań
  • wysoka kultura techniczna i dobra organizacja pracy własnej
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i pozyskiwania nowych kwalifikacji zawodowych
  • wynagrodzenie podstawowe i motywacyjny pakiet premiowy
  • możliwość uczestniczenia w nowych projektach inwestycyjnych
  • niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.