KIEROWNIK TECHNICZNY/DYREKTOR TECHNICZNY

BO-INNO Polska Sp. z o.o.

Orłów Drewniany, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0736

Obowiązki:

Zarządzanie, monitorowanie procesów produkcyjnych. Opracowywanie i wdrążenie systemu planowania produkcji oraz systemu kontroli jakości. Planowanie rozwoju produkcji. Maksymalizacja wykorzystania maszyn, minimalizacja strat, optymalizacja kosztów.
Nadzór nad terminowością prowadzonych planów produkcyjnych. Sprawowanie nadzoru nad dyscyplina pracy oraz rozwojem kadry pracowniczej. Analizowanie wskaźników produkcji. Kalkulowanie kosztów związanych z wdrążeniem oraz wykonaniem produktów.
Optymalizacja procesów utrzymania ruchu i produkcji. Wdrażanie i rozwijanie zdolności planowania wydajności produkcyjnej majacej na uwadze przede wszystkim mozliowsc realizacji powierzonych zlecen.Staly wzost produktywności i zwiększanie wydajności/dostepnosci maszyny podczas zautomatyzowanacyh masowych zlecen.
Zapewnienie zgodnosci z obowiazujacym prawem pracy i ochrona .Utrzymywanie kontaktow z siedziba w Niemczech.Przygotowywanie raportów dla zarządu niemieckiego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Doświadczenie w branży metalowej i spawlniczej. Doswiadczenie w zarzadzaniu kadra pracownicza. Doswiadczenie na stanowisku kierowniczym. Doswiadczenie i wiedza techniczny. Dobra znajomosc j.niemieckiego lub angielskiego.

Miejsce pracy: Orłów Drewniany Kolonia 48, 22-375 Orłów Drewniany, powiat: krasnostawski, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy