Kierownik Sprzedaży Niemcy / Polska

Kurt Schuhmacher Polska Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Oferta promowana

Opis stanowiska pracy

• Efektywny rozwój naszych rynków docelowych dla projektów usługowych w międzynarodowym montażu przemysłowym w celu pozyskiwania nowych klientów i poszerzania współpracy z obecnymi klientami

• Cross-selling i pozycjonowanie naszej firmy jako dostawcy kompleksowych usług na rynku

• Kompleksowa obsługa klienta w całym łańcuchu naszych projektów usługowych

• Identyfikacja i rozwój nowego potencjału rynkowego i kanałów sprzedaży

• Planowanie, realizacja i kontrola kampanii marketingowych

• Badanie/weryfikacja zapytań klientów

• Zrównoważone utrzymanie raportowania sprzedaży i systemu CRM

Wymagania

• 5 Ukończone trzyletnie szkolenie zawodowe w branży handlowej z wykształceniem technicznym; alternatywnie dyplom  doświadczenia w sprzedaży systemów technicznych lub usług montażowych wymagających wyjaśnienia

• Udokumentowane sukcesy sprzedażowe w zakresie przejęć, sprzedaży krzyżowej, ekspansji biznesowej i utrzymania klientów w środowisku przemysłowym

• Idealnie praktyczne doświadczenie w CRM

• Dobra znajomość języka angielskiego; znajomość języków obcych będzie dodatkową zaletą

• Dobra znajomość MS Office
• Silna orientacja na klienta, radość ze sprzedaży i proaktywny sposób pracy

• Umiejętność kierowania zespołami

• Przekonujący wygląd, wdrożenie wytycznych dotyczących zgodności oraz dobre zarządzanie interfejsem wewnętrznym i zewnętrznym

• Proaktywne zarządzanie relacjami, wytrwałość i orientacja na cel

• Umiejętność odpowiedniego komunikowania się z grupą docelową

• Zamiłowanie do tematów marketingowych

• Umiejętność pracy w zespole i pragmatyczne podejście

Prezentacja firmy

Kurt Schuhmacher KG jest renomowaną firmą montażową ,od lat działającą w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi