Kierownik Sprzedaży ds. Klientów Profesjonalnych

HRK S.A.

woj. śląskie, śląskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest międzynarodowy dostawca asortymentu dla gastronomii i hotelarstwa. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i doświadczeniu firma jest liderem w swoim segmencie usług w Europie. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim, obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik Sprzedaży ds. Klientów ProfesjonalnychMiejsce pracy: woj. śląskie

Zadania:

  • Koordynacja współpracy z Klientami (w tym analiza rynku, rozbudowa portfolio Klientów),
  • Kierowanie grupą podległych przedstawicieli,
  • Realizowanie planów sprzedażowych,
  • Prowadzenie rozmów oraz negocjacji handlowych,
  • Tworzenie raportów, ocen i analiz oraz planu optymalizacji procesów sprzedażowych,
  • Dbałość o ciągły rozwój kwalifikacji własnych oraz podległego zespołu,
  • Planowanie, zarządzanie i kontrola budżetu,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenia min. średniego (mile widziane kierunkowe),
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - min. 2 lata,
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych, organizacyjnych oraz analitycznych,
  • Popartych doświadczeniem, umiejętności zarządzania zespołem,
  • Silnej orientacji na realizację celów,
  • Posiadania czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • Dążenia do osiągania jak najwyższych standardów oraz wyników pracy własnej oraz podległego zespołu, dyspozycyjności i zaangażowania.

Mile widziane:

  • Znajomość branży FMCG,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego oraz dalszego rozwoju w ramach struktury firmy,
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS,
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport,
  • Zniżki pracownicze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.