Kierownik Sklepu (format SiS)

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży retail, która posiada sieć sklepów na terenie Polski i Europy.

Informacje o kliencie

W związku z wejściem do Polski nowego formatu sklepów, a tym samym rozwojem firmy poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Kierownika Sklepu.

Osoba na tym stanowisku raportować będzie bezpośrednio do Dyrektora Sektora.

Opis stanowiska

Zarządzanie i sprawowanie kontroli nad sprawną działalnością powierzonego sklepu

Analiza bieżących wyników, analizowanie raportów sprzedaży

Regularny kontakt z centralą firmy

Zarządzanie personelem sklepu poprzez delegowanie zadań, motywowanie i szkolenie zespołu (15 osób)

Dbanie o profesjonalną obsługę klienta

Profil kandydata

Doświadczenie w pracy w branży retail

Umiejętności zarządzania i motywowania podległego zespołu

Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

Praca w międzynarodowej, stabilnej organizacji o bardzo przyjaznej kulturze organizacyjnej

Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny pakiet premiowy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page