Kierownik Sklepu (format SiS)

Łódź, zagranica

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży retail, która posiada sieć sklepów na terenie Polski i Europy.

Informacje o kliencie

W związku z wejściem do Polski nowego formatu sklepów, a tym samym rozwojem firmy poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Kierownika Sklepu.

Osoba na tym stanowisku raportować będzie bezpośrednio do Dyrektora Sektora.

Opis stanowiska

Zarządzanie i sprawowanie kontroli nad sprawną działalnością powierzonego sklepu

Analiza bieżących wyników, analizowanie raportów sprzedaży

Regularny kontakt z centralą firmy

Zarządzanie personelem sklepu poprzez delegowanie zadań, motywowanie i szkolenie zespołu (15 osób)

Dbanie o profesjonalną obsługę klienta

Profil kandydata

Doświadczenie w pracy w branży retail

Umiejętności zarządzania i motywowania podległego zespołu

Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

Praca w międzynarodowej, stabilnej organizacji o bardzo przyjaznej kulturze organizacyjnej

Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny pakiet premiowy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie