Human & Hunter Sp. z o.o.

Kierownik Serwisu

Miejsce pracy: 41-909 Bytom

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK SERWISU

Miejsce pracy: Bytom

Numer referencyjny: KS/KW/K

OPIS STANOWISKA:

- Praca w delegacjach na obszarze kraju jak i poza jego granicami;

- Organizacja, przygotowywanie oraz koordynowanie robót (serwis, montaż, demontaż urządzeń);

- Zarządzanie 7/8 osobową grupą pracowników;

- Praca na aktualnie budowanych blokach energetycznych oraz gazociągach przesyłowych;

- Tworzenie ofert oraz zamówień;

- Promocja usług i negocjowanie warunków;

- Poszerzanie działu serwisowego;

- Pozyskiwanie nowych klientów;

- Sporządzanie dokumentacji powykonawczej z wykonanych prac;

- Prowadzenie oraz rozliczanie reklamacji.

WYMAGANIA:

- Wykształcenie wyższe inżynieryjne;

- Doświadczenie na stanowisku kierowniczym (od 3 do 5 lat);

- Doświadczenie w organizowaniu oraz wykonywaniu robót;

- Doświadczenie w kierowaniu zasobami ludzkimi;

- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

- Prawo jazdy kat. B;

- Uprawnienia SEP G1, G3.

OFERUJEMY:

- Umowe o pracę;

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;

- Narzędzia pracy takie jak laptop, telefon oraz niezbędne akcesoria;

- Możliwość odbywania szkoleń na koszt pracodawcy;

- Ubezpieczenie zdrowotne.

KLAUZULA I SPOSÓB APLIKOWANIA:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.