Kierownik Serwisu - rekrutacja online

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy z branży automatyzacji i robotyzacji procesów produkcji, poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik SerwisuMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • bezpośredni kontakt z klientami (przyjmowanie zgłoszeń serwisowych, informowanie o statusie zgłoszonych zdarzeń, doradztwo)
  • koordynacja pracy zespołu serwisowego
  • kontrola jakości wykonywanych prac serwisowych oraz rozliczanie prac podległych serwisantów
  • raportowanie o zakończeniu i przebiegu działań serwisowych
  • sporządzanie wycen/ofert prac serwisowych dla klientów
  • zamawianie części do realizacji zleceń serwisowych
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe (mechanik, elektromechanik, elektryk, automatyk) lub pokrewne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność analizowania awarii
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • terminowość w realizacji zadań
  • sumienność
  • mile widziana znajomość systemu ERP (analiza danych)
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość systemów CAD – mile widziane
  • silne umiejętności interpersonalne i zdolność do efektywnej interakcji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • umiejętność skutecznego zarządzania wieloma priorytetami
  • cechy przywódcze, samodzielność i duża decyzyjność przy jednoczesnym poczuciu biznesowej odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i poznania nowości branżowych, poprzez stosowanie ich w opracowywanych ambitnych aplikacjach
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • niezbędne narzędzia i materiały do pracy,
  • współpraca z doświadczonym, ambitnym zespołem inżynierów
  • możliwość prowadzenia samodzielnych projektów
  • realną możliwość rozwoju
  • zapewniamy elastyczny czas pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.