Kierownik Rozlewni (branża gazownicza)

Lubelskie, lubelskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Osoba na stanowisku Kierownika Rozlewu będzie odpowiedzialna za kierowanie i nadzór nad pracą Rozlewni Gazu.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta- lidera rynku gazu płynnego w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Rozlewni. Naszego klienta cechują wieloletnia tradycja połączona z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami. Rozlewnia zlokalizowana jest w Puławach.

Opis stanowiska

  • Kierowanie i nadzór nad pracą Rozlewni Gazu w zakresie przyjmowania, magazynowania i wysyłania LPG oraz napełniania butli LPG zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi, bezpieczeństwem pracy i wymaganiami przedsiębiorstwa
  • Nadzór nad prawidłowym utrzymaniem infrastruktury rozlewni
  • Współpraca z władzami miasta, organami państwowymi i służbami kolejowymi w celu spełnienia ustawowych wymogów
  • Odpowiedzialność za działalność składu podatkowego

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku inżynierii chemicznej i procesowej, mechaniczne lub podobne
  • Doświadczenie w kierowaniu procesami produkcyjnymi i eksploatacyjnymi
  • Praktycznej umiejętności rozwiązywania problemów technicznych w procesie przeładunku LPG
  • Znajomości instalacji technologicznych przeładunku LPG, przemysłowych systemów kontroli i automatyki
  • Znajomości zagadnień bezpieczeństwa pracy
  • Umiejętności współpracy i kierowania zespołem pracowników
  • Umiejętności obsługi programów klasy ERP
  • Odpowiedzialności, sumienności, operatywności, zdolności organizacyjnych, delegowania obowiązków i angażowania zespołu
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Samodzielność w realizacji celów/ założeń
  • Pakiet benefitów dodatkowych

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inżynieria , Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia