Kierownik Robót

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Kierownika Robót będzie odpowiedzialna za pełnienie nadzoru nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram, a także za koordynację przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, odbiorów etapów robót i rozliczeń.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest Generalny Wykonawca z branży przemysłowej.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram
  • Nadzór i koordynacja prac podwykonawców
  • Koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, odbiorów etapów robót i rozliczeń
  • Bieżące raportowanie o przebiegu prac
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora oraz projektantami
  • Prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: budownictwo
  • Doświadczenie w pełnieniu funkcji Kierownika Robót po stronie firmy wykonawczej
  • Praktyczna znajomość Prawa Budowlanego
  • Dobra znajomość obsługi programów: MS Office, w szczególności MS Excel, AutoCAD, MS PROJECT, Norma PRO
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność efektywnego działania i podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, samodzielność i sumienność w działaniu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kompetencji
  • Rodzinna atmosfera pracy
  • Pakiet dodatkowych benefitów: opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page