Kierownik Robót Ziemnych

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Kierownika Projektów ds. Robót Ziemnych będzie odpowiedzialna m.in. za przygotowanie koncepcji, szacowanie kosztowe zaplanowanych prac oraz za kontraktowanie robót.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma budowlana o ogólnopolskim zasięgu, która funkcjonując jako Generalny Wykonawca oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i realizacji. Swoją specjalizację rozwijają w obszarze budowy obiektów produkcyjnych, magazynowych, handlowo-usługowych, biurowych oraz ekologicznych.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie koncepcji,
  • Odpowiedzialność za szacowanie kosztowe zaplanowanych prac,
  • Kontraktowanie robót,
  • Prowadzenie uzgodnień z podwykonawcami i dostawcami,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
  • Optymalizowanie kosztów projektu,
  • Przygotowywanie przedmiarów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym,
  • Min. 3-4 letnie doświadczenie w wykonywaniu lub/i nadzorowaniu robót ziemnych,
  • Znajomość programów do bilansu mas ziemnych,
  • Podstawowa wiedza z zakresu gruntów i ich wykorzystania,
  • Umiejętność obsługi teodolitu,
  • Praktyczna znajomość MS Office, MS Project oraz AutoCAD,
  • Otwartość na wyjazdy służbowe,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy,
  • Udział w ambitnych projektach przy współpracy z najlepszymi ekspertami w branży,
  • Szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, bogaty pakiet socjalny, karta Multisport, udział w ciekawych szkoleniach.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page