Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/11/2017.
Oferta wyróżniona

Kierownik Robót Trakcyjnych

Poznań / Wrocław / Zielona Góra, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Robót Trakcyjnych.

Osoba na stanowisku Kierownika Robót Trakcyjnych będzie kierowała pracami w części trakcyjnej oraz koordynowała podwykonawców. Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będą negocjacje z podwykonawcami i dostawcami, prowadzeniem analizy harmonogramu i postępu robót, obsługa logistyczna budowy, współpracę z projektantami i innymi zespołami technicznymi, nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP. Ponadto, analiza dokumentacji technicznej, monitoring kosztów budowy, zarządzanie podległym zespołem pracowników i udział w komisjach regulaminowych wyłączenia napięcia oraz komisjach odbiorowych wraz z przygotowywaniem protokołów wykonania robót. Praca na terenie województw: Wielkopolskiego, Dolnośląskiego i Lubuskiego

Nasz Klient Zapewnia:

  • stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczna

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • uprawnienia bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane na kierunku elektrycznym
  • kilkuletnie doświadczenie przy robotach związanych z budową kolejowej sieci trakcyjnej jako kierownik robót / budowy
  • doświadczenie obejmujące budżetowanie inwestycji, prowadzenie negocjacji z podwykonawcami i dostawcami i tworzenie harmonogramów
  • uprawnienia SEP D i E
  • znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy / Location Poznań / Wrocław / Zielona Góra

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości