KIEROWNIK ROBÓT SANITARNYCH

POWER HITT Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Firma POWER HITT Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie (biuro techniczno-handlowe w Katowicach)
specjalizująca się w montażu instalacji sanitarnych w budownictwie kubaturowym na terenie całej Polski,
poszukuje na stanowisko:

Miejsce Pracy: Katowice, głównie woj. śląskie oraz cała Polska zgodnie z zawartymi kontraktami

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych prac;
  • Nadzór i koordynacja postępu robót pracowników;
  • Współpraca z podwykonawcami;
  • Zamówienia oraz kontrola dostaw i stanu materiałów na budowie;
  • Przygotowywanie kosztorysów instalacji sanitarnych;
  • Analiza i optymalizacja dokumentacji projektowych;
  • Opracowywanie harmonogramu prac;
  • Przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji technicznej.

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie branży sanitarnej;
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika robót sanitarnych;
  • Uprawnienia budowlane w zakresie instalacji sanitarnych;
  • Bardzo dobra znajomość Ms Office i AutoCAD;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność;
  • Bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP;
  • Dobra organizacyja pracy;
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie;
  • Wynagrodzenie uzależnione od wkładu pracy i zaangażowania;
  • Możliwość rozwoju poprzez liczne szkolenia zawodowe i interpersonalne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.