Kierownik Robót Sanitarnych

IDS SERVICE Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Od: IDS SERVICE Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy, System Zapewnienia Jakości, PKiB
  • koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu sanitarnym
  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata przy budowie sieci kanalizacyjnych i wodociągowych
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • wiedza z zakresu norm technicznych oraz przepisów prawa niezbędnych do realizacji robót
  • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania
  • dyspozycyjność i mobilność

Oferowane warunki:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w jednej z czołowych Polskich firm budowlanych
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji
  • praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • możliwość samorealizacji
  • pakiety medyczne i sportowe