Kierownik Robót Budowlanych

Mosty Łódź S.A.

Nowogard, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów inżynierskich, przemysłowych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko

Kierownika Robót Kubaturowych

Miejsce pracy: Nowogard

Region: woj. zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

  • kierowanie robotami budowlanymi
  • nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją
  • nadzór nad prawidłowym stosowaniem przewidzianej w projekcie technologii
  • nadzór i koordynacja robót podwykonawców,
  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowywania dokumentacji odbioru robót,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno- budowlanej,
  • minimum 2 lata doświadczenia jako kierownik robót kubaturowych,
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność ,samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firma budowlana, zajmująca się budową mostów, wiaduktów na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne