Kierownik Robót Konstrukcyjnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Elbląg, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
Kierownik Robót KonstrukcyjnychMiejsce pracy: Elbląg

Zadania:

  • Planowanie i organizacja całości procesu budowlanego,
  • Nadzór nad realizacją prac budowlanych zgodnie z przepisami polskiego prawa budowlanego,
  • Koordynacja i odbiory robót realizowanych przez podwykonawców,
  • Zarządzanie zasobami technicznymi oraz personelem.

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Doświadczenie zawodowe, w tym: na stanowisku kierownika budowy/kierownika robót na minimum jednej budowie lub rozbudowie oczyszczalni ścieków o przepustowości średniodobowej min. 15 000 m3/d i wartości robót równej lub przekraczającej kwotę 30 000 000 PLN (łącznie z podatkiem VAT) oraz doświadczenie w kierowaniu robotami polegającymi na naprawie konstrukcji betonowych lub żelbetowych o powierzchni napraw minimum 10 000 m2,
  • Samodzielność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie na podstawie umowie o pracę lub opcjonalnie własnej działalności gospodarczej,
  • Samochód służbowy, laptop, telefon, opieka medyczna LUX med., zakwaterowanie w delegacji,
  • Składki członkowskie do PIIB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.