Opis stanowiska pracy

Zakres głównych obowiązków:

  • Analiza dokumentacji technicznej, sprawdzenie przedmiarów robót, przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców, opracowanie ofert i budżetów w zakresie nadzorowanych robót
  • Wybór podwykonawców robót wraz z kierownikiem projektu
  • sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym
  • Kontrola jakości prac, terminowości, stanu zaawansowania robót i rozliczanie robót
  • Współpraca z podwykonawcami i ich nadzór
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i dystrybucja dokumentacji technicznej
  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • Zapewnienie przestrzegania zasad BHP, ppoż. i ochrony środowiska

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego – kierunek budownictwo
  • Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku przy realizacji inwestycji budowlanych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności w działaniu i dyscypliny pracy
  • Komunikatywności, łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności pracy w zespole
  • Mobilności geograficznej, gotowości do odbywania podróży służbowych
  • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego pozwalająca na swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma z branży Inżynierii budownictwa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie