Kierownik Robót / Inżynier Budowy - budownictwo kolejowe

Wizbud Sp. z o.o.

43-300 BIELSKO-BIAŁA, śląskie

Opis stanowiska pracy

• przygotowanie i organizacja budowy
• sporządzanie budżetu budowy
• nadzorowanie prowadzonych prac budowlanych zgodnie z harmonogramem
• nadzór i koordynacja pracowników i podwykonawców
• przygotowywanie zamówień materiałów wraz z kontrolą ich dostawy na plac budowy
• raportowanie do przełożonego o postępie prac na projekcie
• prowadzenie dokumentów budowy zgodnie z Prawem Budowlanym
• udział w komisjach związanych z realizacją budowy
• rozliczanie budowy zgodnie z zatwierdzonym budżetem

• UWAGA: obecnie prowadzony Kontrakt zlokalizowany jest w miejscowości Pilawa w woj. mazowieckim (powiat Garwoliński), poszukiwany Kandydat będzie uczestniczył w tym Kontrakcie.

Wymagania

• Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Robót lub Inżyniera Budowy przy robotach branży torowej – WARUNEK KONIECZNY.
• Mile widziane stosowne uprawnienia budowlane w zakresie budownictwa kolejowego , aczkolwiek nie jest to warunek konieczny
• Znajomość stosownych norm, aktów prawnych , norm BHP, P.Poż. i sztuki budowlanej branży torowej
• Umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników
• Samodzielność, zaangażowanie i dyspozycyjność
• Gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski - obecnie okolica Pilawy ( woj mazowieckie).

Prezentacja firmy

Wizbud Sp. z o.o.-firma o ugruntowanej pozycji na rynku budowlany... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie