Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2017.

Kierownik Robót (Energetyka/Przemysł)

Polska, dolnośląskie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1093605

Naszym Klientem jest znana firma, specjalizująca się w realizacji dużych inwestycji w przemyśle, energetyce oraz budownictwie. Głównym obszarem działalności firmy jest zarządzanie projektami w zakresie instalacji elektrycznych oraz systemów automatyki. Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Robót.

Zakres obowiązków:
  • Kierowanie robotami elektrycznymi na wszystkich etapach inwestycji;
  • Koordynacja prac brygad montażowych oraz podwykonawców;
  • Kontrola terminowości i budżetu, jakości wykonywanych prac;
  • Utrzymywanie kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora oraz nadzoru autorskiego;
  • Sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w kierowaniu robotami elektrycznymi;
  • Doświadczenie w realizacji projektów w przemyśle i energetyce tj. budowa fabryk, zakładów produkcyjnych, stacji transformatorowych typu PZ/GPZ, instalacji elektroenergetycznych w elektrowniach i elektrociepłowniach;
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie sieci i instalacji elektroenergetycznych bez ograniczeń;
  • Doświadczenie w realizacji prac w formule „pod klucz” / „zaprojektuj wybuduj”;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych i pracy na kontraktach w różnych częściach Polski;
  • Mile widziana znajomość FIDIC.

Nasz Klient oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy;
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz samochód służbowy.

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo