Kierownik robót elektrycznych

GoldStream Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dział Instalacji to dynamicznie rozwijająca się gałąź branżowa firmy GoldStream Sp. z o.o. o zasięgu ogólnokrajowym, dająca szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz stabilne warunki zatrudnienia swoim pracownikom przy realizacji dużych i średnich inwestycji w sektorze budownictwa ogólnego i przemysłowego.

Potencjał firmy opiera się na solidnym zarządzaniu nią przez fachową kadrę dysponującą kilkunastoletnim doświadczeniem w wielu dziedzinach. Praca z nami to uczestnictwo w wielu innowacyjnych projektach i stałe podnoszenie kwalifikacji oraz zdobywanie praktycznej wiedzy z zakresu najnowocześniejszych technologii.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko kierownika robót elektrycznych budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

Zakres obowiązków:

  • nadzór brygad i koordynowanie robót branży elektrycznej i niskoprądowej,
  • ewidencja stanu i zużycia materiałów instalacyjnych,
  • bieżąca kontrola jakości i zgodności prowadzonych robót z dokumentacją projektową,
  • konsultacje techniczne z biurem projektowym oraz nadzorem inwestorskim,
  • przygotowywanie protokołów i uczestnictwo w czynnościach odbiorowych,
  • raportowanie prowadzonych działań.

Wymagania

• wykształcenie średnie techniczne lub wyższe kierunkowe,
• ważne uprawnienia SEP do 1kV,
• kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
• kompleksowe postrzeganie organizacji i jej potrzeb,
• odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
• doświadczenie w efektywnym kierowaniu zespołem,
• prawo jazdy kat. B,
• mile widziane uprawnienia pomiarowe,
• mile widziana znajomość norm kosztorysowania branżowego.

Prezentacja firmy

GŁÓWNY PROFIL FIRMY: Biuro Projektów Inżynierskich <br/> <br/>ZAKRES BRA... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca