Kierownik robót elektrycznych

During Polska Sp. z o. o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma świadczy usługi pośrednictwa pracy na terenie całego kraju. Zapewnia wykwalifikowanych pracowników. Oferuje możliwości podjęcia pracy na różnych stanowiskach – od administracyjno-biurowych po produkcyjne.

Klient kieruje się wykonywaniem pracy w terminie i porządnie, zgodnie z przepisami. Docenia pracę i wie, co to jest tryb zadaniowy pracy. Specjalizuje się w budowach instalacji sanitarnych i elektrycznych - branża przemysłowa.

Elektryk - kierownik prac budowlanych

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Otrzymasz:

• Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę bezpośrednio strukturze naszego klienta

• Możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego

• Zadaniowy tryb pracy

• Uczestnictwo w nadzorze wielu budów/prac elektrycznych – instalacje elektryczne (branże przemysłowe) na terenie Dąbrowy Górniczej

• Praca po 9h godzin dziennie od poniedziałku do piątku

Twoje obowiązki:

• organizowanie i rozdział prac dla podległych pracowników,

• zamawianie materiałów zgodnych z projektem technicznym i późniejszymi dodatkowymi ustaleniami,

• przyjmowanie i kontrolowanie dostaw materiałów i urządzeń budowy,

• prowadzenie rozliczeń godzinowych podległych pracowników oraz podwykonawców.

Wymagania

• wykształcenie zasadnicze zawodowe,

• 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

• samodzielne kierowanie pracą kilku brygad na budowie

• umiejętność czytani rysunku technicznego,

• wiedza z zakresu montażu instalacji i urządzeń elektrycznych,

znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

• dodatkowym atutem będzie posługiwanie się językiem włoskim,

• prawo jazdy kat. B,

• dyspozycyjność – praca w nadliczbowych godzinach,

Taki proces rekrutacji przejdziesz:

1. Telefonu od Kingi z działu HR – kontakt do 72h od otrzymania CV.

2. Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę z działem HR, czeka Cię spotkanie z naszym klientem, gdzie zostanie przeprowadzona rozmowa techniczna i poznasz firmę od środka.

3. No i na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Jeśli uważasz, że pasujesz do profilu naszego klienta, to prześlij swoje #CV już teraz!

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis