Kierownik Robót Elektrycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Zielona góra, lubuskie

HRK S.A.

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy z branży budowlanej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Robót ElektrycznychMiejsce pracy: Zielona góra

Zadania:

  • Nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu i budżet.
  • Koordynacja i podział zadań podległych pracowników.
  • Optymalizacja kosztów.
  • Bieżące raportowanie o przebiegu prac.
  • Prowadzenie dokumentacji budowy.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie.

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy obiektach kubaturowych (mile widziane przemysłowych).
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (preferowane kierunki: Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka  oraz pokrewne).
  • Umiejętność tworzenia dokumantacji projektowej.
  • Uprawnienia elektryczne do kierownia robotami.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • Stabilizację zatrudnienia.
  • Wszelkie narzędzia pracy.
  • Auto służbowe do prywatnego wykorzystania.
  • Bardzo dobre warunki pracy.
  • Benefity.
  • Możliwość realizowania ciekawych projektów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.