Kierownik Robót Elektrycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Opole, opolskie

HRK S.A.
Kierownik Robót ElektrycznychMiejsce pracy: Opole

Zadania:

  • organizacja i nazdór nad realizację robót elektrycznych,
  • prowadzenie rozlcizeń finansowych robót,
  • analiza dokumentacji projektowej,
  • obsługa sprzedaży prac dla Klienta,
  • współpraca z Podwykonawcami i Dostawcami materiałów i technologii,
  • kontrola pracy podległych brygad i podwykonawców.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - elektrotechnika, elektryka,
  • uprawnienia do kierownania robotami budowlanymi w specjalności elektrycznej lub teletechnicznej będą dodatkowym atutem,
  • znajomość programów: MS Office, AutoCad,
  • zajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilną prace i możliwość rozowju zawodowego w dużym przedsiębiorstwie budowlanym,
  • zakwaterowanie w miejscu inwestycji-dodatek do wynagrodzenia,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, nauka językó obcych w miejscu pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.