Kierownik Robót Elektrycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
Kierownik Robót ElektrycznychMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Pełnienie funkcji Kierownika Robót w zakresie robót elektrycznych w ramach realizowanego projektu infrastrukturalnego
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót elektrycznych zgodnie z projektem budowlanym oraz specyfikacją techniczną
  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy Podwykonawców zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP
  • Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej
  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Zamawiającym i Inżynierem Kontraktu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym
  • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Robót – warunek konieczny
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Mile widziane doświadczenie w robotach trakcyjnych
  • Świadectwo Kwalifikacyjne do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych
  • Znajomość Prawa Budowlanego, Prawa Energetycznego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych
  • Umiejętność obsługi programów MS Project i AutoCad
  • Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót
  • Samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów

Oferujemy:

  • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów
  • Pakiet benefitów (karta multisport; opieka medyczna; ubezpieczenie grupowe)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.