Kierownik Robót Elektrycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Budzyń, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy działającej jako generalny wykonawca obiektów w budownictwie, sektorze przemysłowym, infrastrukturze czy m.in. energetyce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Robót ElektrycznychMiejsce pracy: Budzyń

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót oraz standardy obowiązujące w firmie,
  • Organizacja pracy oraz prowadzenie nadzoru nad podległymi brygadami firm podwykonawczych;
  • Stała współpraca z podwykonawcami i dostawcami;
  • Przygotowanie zapytań ofertowych, a także zbieranie i analizowanie otrzymanych ofert;
  • Prowadzenie powierzonych robót zgodnie ze sztuką budowlaną, przepisami prawa, Polskimi Normami oraz zasadami BHP, jakości i środowiska.

WYMAGAMY:

  • Wykształcenia technicznego;
  • Kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku przy realizacji farm wiatrowych lub dużych inwestycji budowlanych;
  • Uprawnień budowlanych elektrycznych bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi  przy wykonywaniu: sieci elektrycznych, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, kolejowych, sieci trakcyjnych;
  • Doświadczenie w realizacji inwestycji „pod klucz”;
  • Odpowiedzialność, sumienność oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność zarządzania wieloma zespołami;
  • Mile widziana będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego i/ lub hiszpańskiego.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz grupowe ubezpieczenie na życie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.