Kierownik Robót ds. Instalacji Elektrycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanego generalnego wykonawcy, poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik Robót ds. Instalacji ElektrycznychMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Koordynowanie wszelkich prac związanych z realizacją projektu na budowie w zakresie instalacji elektrycznych,
  • Prowadzenie obmiarów,
  • Nadzorowanie wyboru podwykonawców,
  • Koordynowanie harmonogramów,
  • Optymalizacja kosztów projektu, kontrola kosztów,
  • Powadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami,
  • Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w specjalności instalacje elektryczne,
  • Min. 3-4 letnie doświadczenie w pracy na budowie na podobnym stanowisku, a w szczególności na inwestycjach przemysłowych, kubaturowych, halowych po stronie GW,
  • Uprawnienia Budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • Wiedzę na temat produktów, urządzeń, systemów w zakresie instalacji elektrycznych,
  • Umiejętność poruszania się po rynku w obszarze instalacji elektrycznych,
  • Posiadanie szerokich relacji z firmami podwykonawczymi,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Auto służbowe,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,
  • Szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, bogaty pakiet socjalny, szkolenia, nagrody za konkursy, karta Multisport.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.